מידע מקצועי

מהם סוגי הפריצה הנפוצים בנהריה עכו מעלות והקריות?

נהריה, עכו, מעלות והקריות ישנם הרבה מבנים ישנים ובהם קיימות דלתות ישנות מסוג הדלתות הנטרקות והנפתחות רק בעזרת מפתח, אם יצאתם לרגע קט מהבית, הדלת נטרקה והמפתח נשאר מבפנים בתוך הבית, אתם זקוקים לפורץ מנעולים שיפתח לכם את הדלת ויאפשר לכם להיכנס אל תוך פנים הבית. במקרה כזה ברוב המקרים פורץ מנעולים בנהריה עכו מעלות והקריות שלויש ניסיון של שנים רבות יוכל לפרוץ דלת כזאת ללא כל נזק וללא פגיעה וזאת נקראת הפריצה השקטה.

קרא עוד »

מנעולן מקצוע מציל חיי אדם

המקרה הלא נעים הזה .יכול לקרא לנו באופן אישי או למישהו שאנחנו מכירים – הילד שיחק במפתחות של הרכב, ולרגע לא שמנו לב והשארנו אותו עם המפתחות בתוך הרכב, וופתאום. הוא לחץ במקרה על הכפתור הנועל את הרכב, ואין לנו את המפתח הרזרבי כמה לחץ, וכמה פאניקה וחרדה וכמה דמעות מלווים את המקרים האלה לאחר ההתעשתות, צריך לחשוב מה לעשות. למי צריך להתקשר? אפשר תמיד לנסות לשבור את שמשות הרכב, אבל אז יש סכנה שחלק מהזכוכיות יפגעו, חס וחלילה, בילד התקוע בפנים.

קרא עוד »

המלצות על חברות של סוגי מנעולים לפני החלפת מנעול

כאשר אנו מחליפים מנעול חשוב מאוד לדעת שישנם רמות מיגון שונות ומגווונות . לכן חשוב לדעת מה רמת מיגון שיש לכל מנעול .יש מנעולים פשוטים כמו אלבה שהרמת מיגון מפני פריצה שקטה נמוך מאוד וניתן לפרוץ את הדלת מהר ללא כל רעש בפריצה שקטה .יש את הצילינדרים של רב בריח דינמיק . שהוא ברמת מגון סבירה . והיום כבר יש את הצילינדר לוקסיס של רב בריח ברמת מיגון גבוה נגד פריצות שקטות . גם הצילינדרים של מולטילוק נחשבים לצילינדרים מרמת מיגון טובה

קרא עוד »

שירותי פריצה ומנעולנות 24/7

דילוג לתוכן