החלפת מנעולים

התקנת והחלפת צילינדרים (מנעולים) נעשית במקרים הבאים:

מתכוונים לעבור דירה ומתלבטים לגביי צילינדר? שוכרים דירה ורוצים לשמור על הפרטיות שלכם? אבד לכם המפתח ופוחדים שהוא יגיע לידיים זרות? רוצים לשמור על פרטיותכם האישית? 

התקשרו אליי ואגיע להתקין \ להחליף לכם מנעול.

אם הדלת אינה ננעלת או נפתחת כמו שצריך עם המפתח.

אם המפתח נכנס ולא מגיב או לא מסתובב.

אם המפתח נכנס בכוח ובקושי רב אל תוך הצילינדר.

המלצתי לא לחכות בזמן שיש תקלה בצילינדר או בדלת לגביי כל תקלה שהיא להזמין את דניאל המנעולן שנותן שירות כמנעולן בנהריה מנעולן בעכו מנעולן בשלומי מנעולן בשלומית מנעולן בכרמיאל מנעולן בראש הנקרה מנעולן בקריית אתא מנעולן בקריית חיים מנעולן בקריית ים מנעולן בקריית מוצקין מנעולן בקריית שמואל מנעולן בקריית ביאליק מנעולן בחיפה מנעולן בנשר מנעולן בכרמיאל מנעולן בכפר חסידים מנעולן במעלות מנעולן בנשר מנעולן בנווה שאנן. החלפת מנעולים בעכו החלפת מנעולים בנהריה החלפת מנעולים במעלות החלפת מנעולים בכרמיאל החלפת מנעולים בקרית ים החלפת מנעולים בקרית אתא החלפת מנעולים בקרית חיים החלפת מנעולים בקרית מוצקין החלפת מנעולים בקרית ביאליק החלפת מנעולים בקרית שמואל החלפת מנעולים בקרית אליעזר החלפת מנעולים ביוקנעם החלפת מנעולים בנשר החלפת מנעולים בשלומית החלפת מנעולים באפק החלפת מנעולים ברכסים החלפת מנעולים בחיפה החלפת מנעולים ברמת ישי החלפת מנעולים במשגב החלפת מנעולים בצור שלום החלפת מנעולים בגבעת אלונים החלפת מנעולים בדניה החלפת מנעולים הנווה שאנן .

בכדי שלא תאלצו להישאר עם דלת שלא תוכלו לפתוח אותה ולצאת מהבית או לנעול אותה כאשר אתם יוצאים מהבית חשוב מאוד לבחור במנעולן מקצועי ואמין על מנת שיתאים לכם את הצילינדר הטוב והמתאים במיוחד עבורכם.

הסבר על סוגי צילינדרים:

יש צילינדר כוכב אשר משמש לדלתות כניסה בכל בית כגון: רב בריח חוסם רב זרועות פל רז וישנו צילינדר לשון המשמש בדרך כלל לדלתות פנים מחסנים ועוד.

חשוב מאוד לדעת לבחור צילינדר איכותי אשר לא נפתח בפריצה שקטה עם רמת מיגון גבוהה מאוד על מנת להעניק לבית הבית רמת מיגון מקסימלית שתספק שקט וביטחון לדיירים.

חשוב מאוד לבחור בקפידה מנעולן מקצועי אשר יענה לדרישות אלו.

מהו מנעול? (על פי ויקיפדיה)

מנעול הוא מנגנון המשמש למניעת גישה למקום או לחפץ למי שאינו מורשה לכך.

המנעול יכול להכיל אמצעי נעילה שונים, אשר מאפשרים רק לאנשים מורשים לפתוח אותו. ישנם מגוון של מנעולים הממוינים על פי אופן הנעילה והפתיחה שלהם.

מנעול הצילינדר הוא אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של המנעולים. סוג נפוץ נוסף של מנעולים הוא מנעול צירופים, אשר ננעל באמצעות שכפול קו מספרי מסוים ונפתח באמצעות שכפול אותו הקוד. היתרון בשימוש במנעול כזה הוא בכך שעל מנת לפתוח אותו אין צורך להשתמש במפתח, וכך הוא יכול לשמש מספר רב של אנשים ללא צורך בשכפול מפתחות רבים.

סוג מודרני של מנגנונים הוא המנגנונים הביומטריים והדיגיטליים. את המפתח המכני המפעיל את מנגנון הנעילה מחליף מחשב המזהה טביעת אצבע של המורשה.

במנעולים המיועדים לשימוש גם במקומות בהם מזג האוויר קיצוני קיים חור ניקוז המאפשר לנוזלים לצאת דרכו כדי למנוע רטיבות פנימית והתפתחות קורוזיה שכן היא עלולה לקלקל את מנגנון המנעול.

אילו סוגי חברות מנעולים קיימים בשוק?                         קיים מספר רב של חברות מנעולים בשוק. יש את מנעולי רב בריח, מנעולי מולטילוק, מנעולי ייל, מנעולי מגנום, מנעולי אלבה, מנעולי קבאה, מנעולי אווה.

חשוב מאוד להתייעץ עם המנעולן בכדי שיתאים לכם את סוג המנעול לפי הצרכים שלכם.

קיימים בשוק המון המון סוגי מנעולים וצילינדרים אשר לכל אחד מהם יש רמת מיגון שונה, מנעולן מקצועי ואמין ייתן לכם מידע מדוייק לגביי כל רמת מיגון של צילינדר. על מנת לקבל רמת מיגון מקסימלית חשוב מאוד לשים צילינדר איכותי וחזק בעל רמת מיגון גבוהה. גם בזמן שפורץ מנעולים מקצועי אשר יבוא לפרוץ את הצילינדר הוא יתקשה בגלל רמת המיגון הגבוהה של הצילינדר. כיום ניתן לפרוץ מנעולים זולים ולא איכותיים על ידי מכשירים אשר נמכרים בסכום כסף מועט שאיתם אפשר לפרוץ את הבית על ידי פריצה שקטה ודיגדוג המנעול. אני בתור מנעולן מוסמך ואמין ממליץ לכם לרכוש צילינדר איכותי אשר יאפשר לכם שקט נפשי, רוגע וביטחון בביתכם.

שירותי פריצה ומנעולנות 24/7

דילוג לתוכן